Úspešne dokončené:

GEMER – podporte vydanie 1. dielu novej komiksovej série Daniela Majlinga

Míľnik 1/3

Peniaze použijeme na honoráre pre náš tím, ktorý sa podieľa na príprave knihy.

Získaných 0 € 10 299 €
4 000 €

Míľnik 2/3

Pokryje zvýšený náklad a zaslúžené honoráre pre náš tvorivý tím.

Získaných 0 € 10 299 €
10 000 €

Míľnik 3/3

Podporte napísanie a redakciu ďalšieho dielu z trilógie GEMER.

Získaných 0 € 10 299 €
14 000 €
 -
355 podporovateľov
Celkom sa zapojilo
29 €
Priemerná výška daru
120 €
Najvyšší dar
40 dní
Získané za
Viac o tomto projekte

GEMER – podporte vydanie 1. dielu novej komiksovej série Daniela Majlinga

Míľnik 1/3

Peniaze použijeme na honoráre pre náš tím, ktorý sa podieľa na príprave knihy.

Získaných 0 € 10 299 €
4 000 €

Míľnik 2/3

Pokryje zvýšený náklad a zaslúžené honoráre pre náš tvorivý tím.

Získaných 0 € 10 299 €
10 000 €

Míľnik 3/3

Podporte napísanie a redakciu ďalšieho dielu z trilógie GEMER.

Získaných 0 € 10 299 €
14 000 €
Zakladateľ
BRAK
Dátum pridania
8. 2. 2023
Posledná aktualita

24. 3. 2023 11:41

ĎAKUJEME! 🥳

10 299! 👀

Ešte stále hľadáme správne slová, ako Vám – milým podporovateľom a podporovateľkám našej kampane – poďakovať. Veríme však, že najlepšie vyjadrenou vďakou budú Vaše odmeny, ktoré ste si vybrali a ktoré Vám budeme postupne rozposielať v najbližších týždňoch. O presnom dátume a ďalších novinkách Vás budeme informovať. 📖

Tak ešte raz, aspoň takto skromne, slovne: ĎAKUJEME!

Zobraziť celú aktualitu

O knihe GEMER

Do nezakrytej šachty spadne malý chlapec. Šachta je príliš úzka na to, aby sa do nej spustil záchranár. Našťastie, v Paškovej žije trpaslík, ktorý sa do nej zmestí. Vyhrá súboj s časom?
 
Na cestný obchvat Tornale mieri mladá žena. Pôvodne to mal byť jej svadobný deň, ale namiesto toho si uprostred noci sadá na asfaltku a čaká, kým jej prvé auto neuštedrí ranu z milosti. Netuší, že to auto jej naozaj zmení život.

Náčelník polície v Plešivci sa snaží vypátrať, ktorý detský psychológ pôsobiaci v meste je skutočný a ktorý sa za psychológa len vydáva. Riaditeľ miestnej psychiatrie mu v tom nepomôže –  trpí retrográdnou amnéziou.

Patológovi z Jelšavy sa  rozpadol  dlhoročný imaginárny vzťah s Nathalie Portman. Podarí sa mu na benzínke pred Tornaľou zbaliť lásku jeho života skôr, ako ho zavolajú k ďalšiemu prípadu?

Mladá sprievodkyňa v Domici chce svojmu kolegovi pomôcť vyriešiť jeho intímne problémy. Ako ideálne miesto sa jej na to javí prázdna jaskyňa počas sanitárneho dňa. K svojmu úžasu však zistí, že zamknutá jaskyňa nie je ani zďaleka prázdna.

Ich osudy sa pretnú v jeden augustový deň na konci prázdnin.

Podporte vydanie 1. dielu z pripravovanej trilógie komiksov z Gemera s podtitulom Deň prvý. Kniha bude mať zhruba 215 strán a jej vydanie je naplánované na marec 2023.

Daniel Majling získal za svoju prvú komiksovú knihu Rudo výročnú cenu Muriel za najlepší prekladový komiks. Prozaická kniha Ruzká klazika sa dostala medzi päť finalistov prestížnej Ceny Anasoft litera 2018 a je laureátom Ceny René 2018.

Vydanie knihy z verejných zdrojov podporil tiež Fond na podporu umenia.

O autorovi a vydavateľovi knihy

Daniel Majling

Študoval na Vysokej školy múzických umení v Bratislave, po jej skončení pôsobil ako dramaturg v Divadle Andreja Bagara v Nitre. Od divadelnej sezóny 2014 / 2015 pracuje v Činohre Slovenského národného divadla v Bratislave. Je tvorcom komiksov Rudo a Zóna. Prozická kniha Ruzká klazika sa dostala medzi desať a neskôr aj medzi päť finalistov prestížnej Ceny Anasoft litera 2018. Ruzká klazika získala Cenu čitateľov Anasoft litera 2018 a je laureátom Ceny René 2018.

Knihy Daniela Majlinga z vydavateľstva BRAK nájdete tu: brak.sk/person/daniel-majling/

BRAK

Vydavateľstvo BRAK sa vo svojej edičnej činnosti už dlhšie zameriava na vydávanie komiksov. Pod jeho značkou vyšli okrem kanonických diel aj súčasné európske komiksy a grafické romány (napr. Ako Dávid prišiel o hlas, Gigantická zlovestná brada, Boxer, Persepolis a ďalšie). Okrem vydávania sa BRAK venuje aj propagácii prostredníctvom podujatí s teoretikmi ako napríklad Martin Foret či LP Fish. Každoročne organizuje tiež veľký bratislavský knižný trh s predajnými stánkami s knihami slovenských vydavateľstiev, množstvom literárnych podujatí a ďalším sprievodným programom.

Kto ďalej pracoval na knihe?

Obálku komiksu a dizajn knihy navrhol jeden z najznámejších a najkvalitnejších knižných dizajnérov na Slovensku Boris Meluš. S Danielom Majlingom a vydavateľstvom BRAK spolupracoval na oboch dosiaľ vydaných komiksoch (Rudo a Zóna) a taktiež na prozaickej knihe Ruzká klazika.

Redakciu textu urobila a cenné rady poskytla Lucia Halová, korektúry a jazykový dozor mala na starosti Zuzana Andrejco Ferusová.

Na čo použijeme vyzbierané peniaze?

Prostriedky, ktoré sa nám podarí získať v kampani, použijeme na náklady nevyhnutne spojené s vydaním knihy:

  • Honoráre pre tím, ktorý sa podieľa na vydaní knihy
  • Náklady spojené s tlačou

Čo o knihách Daniela Majlinga napísali čitatelia?

„Niektoré poviedky sú to najvtipnejšie, čo som čítal v slovenskej literatúre za posledné roky.“

„OMG, dajte niekto konečne Majlingovi Nobelovku za humor!“

„Bolo to tak vtipné, že mi slzy tiekli, ako som sa snažila potláčať tie výbuchy smiechu na verejnom mieste.”

„Ruzká klazika je z tých, vďaka ktorým ráno o 5:40 poburuješ spoluobčanov v električke výbuchmi smiechu.“

„Terapeutický zážitok, po ktorom zvažujem operáciu bránice, lebo sa mi určite natrhla.“

Za každý príspevok vám veľmi pekne ďakujeme!

Chcete zakladateľovi projektu niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Aktuality

24. 3. 2023 11:41

ĎAKUJEME! 🥳

10 299! 👀

Ešte stále hľadáme správne slová, ako Vám – milým podporovateľom a podporovateľkám našej kampane – poďakovať. Veríme však, že najlepšie vyjadrenou vďakou budú Vaše odmeny, ktoré ste si vybrali a ktoré Vám budeme postupne rozposielať v najbližších týždňoch. O presnom dátume a ďalších novinkách Vás budeme informovať. 📖

Tak ešte raz, aspoň takto skromne, slovne: ĎAKUJEME!

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde má každý možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba. Samozrejme, každá kampaň musí byť v súlade s naším Etickým kódexom a Pravidlami používania.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie dokumentov, ktoré potvrdzujú účel výzvy či skutočnosti uvádzané vo výzve. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité. Pri Naštartuj projekt navyše využívame overenie subjektu treťou stranou a dbáme na to, aby boli odmeny doručené tak, ako bolo v kampani sľúbené.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Prečo mi od vás neprišla žiadna faktúra?

Donio nemôže vystavovať faktúru za váš príspevok na Naštartuj projekt, iba generovať Zmluvu o podpore projektu. Ak pre potreby vášho účtovníctva potrebujete aj faktúru, obráťte sa s touto požiadavkou na zakladateľa projektu.

Kedy môžem očakávať svoju odmenu?

Zodpovednosť za odosielanie odmien a komunikáciu o nich má zakladateľ kampane. Ak nie je uvedené inak (napr. špecifikované v odmene), zakladateľ má na odoslanie odmien podporovateľom 90 dní. Odmeny nie je možné vyzdvihnúť v kancelárii Donio v Novej Cvernovke.

Po odoslaní príspevku mi od vás neprišiel žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

Ak sa ukončenej kampani nepodarila dosiahnuť želaná cieľová čiastka, ešte to neznamená, že peniaze zakladateľ nezíska. Pri vyplácaní sa riadime pravidlami jednotlivých druhov kampaní. Pri Dobročinných výzvach je podmienkou vyplatenia financií zakladateľovi kampane dosiahnutie minimálnej čiastky 200 € alebo dosiahnutie prvého kampaňového miľníka (ak kampaň pracovala s miľníkmi). Pri Naštartuj projekt je podmienkou vyplatenia dosiahnutie prvého kampaňového miľníka. Ak kampaň spĺňa podmienky, zakladateľovi vyplatíme získanú čiastku v plnej výške. Pokiaľ kampaň nedosiahla ani minimálnu čiastku potrebnú na vyplatenie, príspevky do 14 pracovných dní vrátime späť darcom priamo na účet alebo na platobnú kartu.

Dobrosrdečný darca
45 €  •  20. 3. 2023 12:21
Veľkorysý darca
50 €  •  20. 3. 2023 8:05
Láskavý darca
23 €  •  20. 3. 2023 5:38
Darca, ktorý je za každú dobrost
40 €  •  19. 3. 2023 22:41
Darca, ktorý je za každú dobrost
23 €  •  19. 3. 2023 22:12
Darca, ktorý je za každú dobrost
23 €  •  19. 3. 2023 20:37
Milý darca
35 €  •  19. 3. 2023 16:31
Darca, ktorý je za každú dobrost
35 €  •  19. 3. 2023 14:51
Dobrosrdečný darca
35 €  •  18. 3. 2023 22:30
Veľkorysý darca
23 €  •  18. 3. 2023 21:09
Milý darca
25 €  •  18. 3. 2023 16:48
Štedrý darca
23 €  •  18. 3. 2023 13:35
Štedrý darca
50 €  •  18. 3. 2023 12:32
Dobrosrdečný darca
35 €  •  18. 3. 2023 10:47
Láskavý darca
50 €  •  18. 3. 2023 10:10
Milý darca
23 €  •  18. 3. 2023 6:27
Darca, ktorý je za každú dobrost
23 €  •  17. 3. 2023 16:00
Martina M.
10 €  •  17. 3. 2023 13:38
S knižnou odmenou už podporil muž, tak aspoň symbolicky.
Milý darca
60 €  •  17. 3. 2023 0:15
Darca, ktorý je za každú dobrost
35 €  •  16. 3. 2023 16:07
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  16. 3. 2023 9:38
Milý darca
23 €  •  15. 3. 2023 21:27
Štedrý darca
24 €  •  15. 3. 2023 20:13
Štedrý darca
60 €  •  15. 3. 2023 19:20
Darca, ktorý je za každú dobrost
23 €  •  15. 3. 2023 9:12
Ján F.
35 €  •  15. 3. 2023 6:06
RUDO
Láskavý darca
36 €  •  15. 3. 2023 0:46
Veľkorysý darca
30 €  •  14. 3. 2023 20:18
Veľkorysý darca
23 €  •  14. 3. 2023 18:27
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  14. 3. 2023 14:39
Štedrý darca
35 €  •  14. 3. 2023 14:32
Dobrosrdečný darca
23 €  •  14. 3. 2023 14:24
Dobrosrdečný darca
23 €  •  14. 3. 2023 13:40
Veľkorysý darca
25 €  •  14. 3. 2023 13:09
Dobrosrdečný darca
23 €  •  14. 3. 2023 12:32
Dobrosrdečný darca
35 €  •  14. 3. 2023 11:35
Štedrý darca
30 €  •  14. 3. 2023 11:33
Darca, ktorý je za každú dobrost
23 €  •  13. 3. 2023 22:09
Milý darca
23 €  •  13. 3. 2023 16:55
Milý darca
23 €  •  13. 3. 2023 15:58
Milý darca
23 €  •  13. 3. 2023 12:06
Milý darca
23 €  •  13. 3. 2023 8:50
Dobrosrdečný darca
5 €  •  12. 3. 2023 19:39
Dobrosrdečný darca
23 €  •  12. 3. 2023 16:38
Darca, ktorý je za každú dobrost
23 €  •  12. 3. 2023 16:20
Láskavý darca
23 €  •  12. 3. 2023 7:42
Veľkorysý darca
23 €  •  11. 3. 2023 17:24
Veľkorysý darca
35 €  •  11. 3. 2023 17:05
Milý darca
25 €  •  11. 3. 2023 15:38
Dobrosrdečný darca
25 €  •  11. 3. 2023 15:10
Štedrý darca
27 €  •  11. 3. 2023 12:38
Láskavý darca
23 €  •  11. 3. 2023 11:22
Veľkorysý darca
35 €  •  10. 3. 2023 22:37
Láskavý darca
60 €  •  10. 3. 2023 19:59
Veľkorysý darca
35 €  •  10. 3. 2023 16:38
Poprosím pribaliť Ruda.
Štedrý darca
23 €  •  10. 3. 2023 13:37
Michal
65 €  •  10. 3. 2023 3:55
Tesime sa ;)
Štedrý darca
40 €  •  9. 3. 2023 22:32
Štedrý darca
40 €  •  9. 3. 2023 18:57
Darca, ktorý je za každú dobrost
35 €  •  9. 3. 2023 14:57
Štedrý darca
25 €  •  8. 3. 2023 23:16
Milý darca
23 €  •  8. 3. 2023 21:14
Láskavý darca
23 €  •  8. 3. 2023 18:10
Darca, ktorý je za každú dobrost
30 €  •  8. 3. 2023 14:42
Láskavý darca
25 €  •  7. 3. 2023 16:53
Petra K.
35 €  •  7. 3. 2023 14:22
Ahojte, prosím si ku Gemeru pribaliť Zónu. Ostatné už mám. :)
Milý darca
23 €  •  7. 3. 2023 11:08
Veľkorysý darca
35 €  •  7. 3. 2023 10:57
Milý darca
25 €  •  6. 3. 2023 19:39
Ondřej G.
35 €  •  6. 3. 2023 10:15
Ruzká Klazika
Veľkorysý darca
50 €  •  6. 3. 2023 9:14
Milý darca
23 €  •  5. 3. 2023 23:25
Štedrý darca
23 €  •  5. 3. 2023 22:14
Milan B.
55 €  •  5. 3. 2023 21:33
Rudo + Ruzká klazika
Dobrosrdečný darca
60 €  •  5. 3. 2023 20:52
Láskavý darca
40 €  •  5. 3. 2023 16:58
Štedrý darca
35 €  •  5. 3. 2023 14:37
Milý darca
23 €  •  4. 3. 2023 23:17
Dobrosrdečný darca
23 €  •  4. 3. 2023 23:00
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  4. 3. 2023 22:27
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  4. 3. 2023 21:16
Milý darca
50 €  •  4. 3. 2023 20:21
Štedrý darca
23 €  •  4. 3. 2023 18:22
Veľkorysý darca
23 €  •  4. 3. 2023 17:46
Láskavý darca
25 €  •  4. 3. 2023 8:47
Dobrosrdečný darca
23 €  •  4. 3. 2023 7:42
Milý darca
60 €  •  3. 3. 2023 23:15
Dobrosrdečný darca
35 €  •  3. 3. 2023 22:16
Darca, ktorý je za každú dobrost
23 €  •  3. 3. 2023 13:44
Milý darca
23 €  •  3. 3. 2023 13:33
Dobrosrdečný darca
23 €  •  3. 3. 2023 12:54
Láskavý darca
51 €  •  3. 3. 2023 8:50
Pavel B.
35 €  •  2. 3. 2023 20:29
Ruzká Klazika
Michael K.
35 €  •  2. 3. 2023 18:59
Jako druhou knihu prosím přidat Rudo.
Štedrý darca
23 €  •  2. 3. 2023 18:45
Láskavý darca
23 €  •  2. 3. 2023 18:24
Veľkorysý darca
25 €  •  2. 3. 2023 18:22
Milý darca
35 €  •  1. 3. 2023 19:51
Štedrý darca
40 €  •  1. 3. 2023 11:57
Štedrý darca
23 €  •  1. 3. 2023 10:03
Darca, ktorý je za každú dobrost
23 €  •  28. 2. 2023 21:16
Milý darca
40 €  •  27. 2. 2023 12:11
Láskavý darca
23 €  •  25. 2. 2023 12:22
Láskavý darca
23 €  •  24. 2. 2023 16:53
Štedrý darca
23 €  •  23. 2. 2023 21:27
Štedrý darca
23 €  •  23. 2. 2023 21:18
Veľkorysý darca
10 €  •  22. 2. 2023 17:03
Štedrý darca
23 €  •  22. 2. 2023 11:28
Veľkorysý darca
23 €  •  22. 2. 2023 8:36
Dobrosrdečný darca
23 €  •  21. 2. 2023 20:11
Veľkorysý darca
40 €  •  21. 2. 2023 18:18
Milý darca
45 €  •  21. 2. 2023 16:59
Štedrý darca
23 €  •  21. 2. 2023 15:41
Dobrosrdečný darca
40 €  •  21. 2. 2023 15:20
Darca, ktorý je za každú dobrost
23 €  •  21. 2. 2023 13:18
Milý darca
23 €  •  21. 2. 2023 12:30
Štedrý darca
23 €  •  20. 2. 2023 22:23
Dobrosrdečný darca
23 €  •  20. 2. 2023 21:18
Štedrý darca
25 €  •  20. 2. 2023 11:53
Láskavý darca
40 €  •  20. 2. 2023 10:48
Darca, ktorý je za každú dobrost
23 €  •  20. 2. 2023 8:38
Veľkorysý darca
23 €  •  20. 2. 2023 8:30
Darca, ktorý je za každú dobrost
23 €  •  19. 2. 2023 19:15
Milý darca
23 €  •  19. 2. 2023 16:19
Dobrosrdečný darca
35 €  •  19. 2. 2023 13:08
Milý darca
23 €  •  19. 2. 2023 8:48
Veľkorysý darca
23 €  •  19. 2. 2023 5:45
Dobrosrdečný darca
35 €  •  18. 2. 2023 21:13
Dobrosrdečný darca
23 €  •  18. 2. 2023 20:44
Štedrý darca
23 €  •  18. 2. 2023 18:23
Láskavý darca
23 €  •  18. 2. 2023 11:10
Milý darca
60 €  •  18. 2. 2023 9:55
Láskavý darca
40 €  •  18. 2. 2023 8:29
Štedrý darca
30 €  •  18. 2. 2023 0:35
Darca, ktorý je za každú dobrost
23 €  •  17. 2. 2023 21:00
Láskavý darca
23 €  •  17. 2. 2023 15:22
Darca, ktorý je za každú dobrost
60 €  •  17. 2. 2023 12:28
Miro Š.
45 €  •  17. 2. 2023 11:57
Dano, už sa nevem dočkať, ako vždy. Vďaka!
Dobrosrdečný darca
40 €  •  17. 2. 2023 11:42
Milý darca
23 €  •  17. 2. 2023 9:55
Láskavý darca
25 €  •  17. 2. 2023 8:44
Láskavý darca
40 €  •  16. 2. 2023 21:10
Štedrý darca
23 €  •  16. 2. 2023 14:35
Dobrosrdečný darca
23 €  •  16. 2. 2023 12:14
Veľkorysý darca
40 €  •  16. 2. 2023 12:01
Roman Burzum
23 €  •  15. 2. 2023 23:09
Nech sa knihe darí a pevne verím z
Dobrosrdečný darca
26 €  •  15. 2. 2023 18:34
Milan K.
23 €  •  15. 2. 2023 16:29
Držím palce, výborný štýl (už od Ruda ;))
Veľkorysý darca
23 €  •  15. 2. 2023 14:14
Dobrosrdečný darca
35 €  •  15. 2. 2023 8:20
Milý darca
25 €  •  15. 2. 2023 0:37
Darca, ktorý je za každú dobrost
35 €  •  14. 2. 2023 20:38
Dobrosrdečný darca
23 €  •  14. 2. 2023 20:31
Štedrý darca
25 €  •  14. 2. 2023 20:25
Štedrý darca
35 €  •  14. 2. 2023 18:52
Milý darca
23 €  •  14. 2. 2023 14:57
Štedrý darca
40 €  •  14. 2. 2023 11:47
Láskavý darca
23 €  •  14. 2. 2023 0:42
Štedrý darca
23 €  •  13. 2. 2023 21:10
Veľkorysý darca
40 €  •  13. 2. 2023 16:26
Dobrosrdečný darca
5 €  •  13. 2. 2023 14:27
Milý darca
29 €  •  13. 2. 2023 10:50
Láskavý darca
40 €  •  13. 2. 2023 10:33
Veľkorysý darca
23 €  •  13. 2. 2023 9:24
Darca, ktorý je za každú dobrost
23 €  •  13. 2. 2023 8:23
Milý darca
23 €  •  12. 2. 2023 23:59
Láskavý darca
35 €  •  12. 2. 2023 21:28
Darca, ktorý je za každú dobrost
35 €  •  12. 2. 2023 20:59
Láskavý darca
23 €  •  12. 2. 2023 19:50
Láskavý darca
25 €  •  12. 2. 2023 19:13
Darca, ktorý je za každú dobrost
35 €  •  12. 2. 2023 18:46
Marcel U.
45 €  •  12. 2. 2023 17:45
V Taliansku sú iba praví chlapi
Láskavý darca
30 €  •  12. 2. 2023 14:54
Štedrý darca
23 €  •  12. 2. 2023 14:05
Štedrý darca
23 €  •  12. 2. 2023 11:56
Dobrosrdečný darca
23 €  •  12. 2. 2023 9:16
Veľkorysý darca
35 €  •  12. 2. 2023 0:35
Láskavý darca
23 €  •  11. 2. 2023 22:56
Milý darca
35 €  •  11. 2. 2023 21:45
Veľkorysý darca
23 €  •  11. 2. 2023 21:41
Štedrý darca
40 €  •  11. 2. 2023 20:38
Darca, ktorý je za každú dobrost
23 €  •  11. 2. 2023 18:47
Láskavý darca
23 €  •  11. 2. 2023 17:15
Veľkorysý darca
23 €  •  11. 2. 2023 16:01
Dobrosrdečný darca
23 €  •  11. 2. 2023 15:27
Milý darca
23 €  •  11. 2. 2023 15:04
Milý darca
23 €  •  11. 2. 2023 15:01
Milý darca
23 €  •  11. 2. 2023 11:53
Láskavý darca
10 €  •  11. 2. 2023 11:03
Láskavý darca
23 €  •  11. 2. 2023 9:29
Darca, ktorý je za každú dobrost
23 €  •  11. 2. 2023 9:25
Veľkorysý darca
25 €  •  11. 2. 2023 9:05
Láskavý darca
23 €  •  11. 2. 2023 8:02
Dobrosrdečný darca
25 €  •  10. 2. 2023 22:22
Milý darca
35 €  •  10. 2. 2023 21:05
Dobrosrdečný darca
23 €  •  10. 2. 2023 20:17
Štedrý darca
23 €  •  10. 2. 2023 19:00
Štedrý darca
23 €  •  10. 2. 2023 17:27
Darca, ktorý je za každú dobrost
23 €  •  10. 2. 2023 17:00
Láskavý darca
40 €  •  10. 2. 2023 16:49
Marián T.
35 €  •  10. 2. 2023 13:30
+ Rudo
Eva K.
35 €  •  9. 2. 2023 10:42
+ Rudo
Ivan S.
40 €  •  8. 2. 2023 22:54
Vianoce uz vo februari?!?
Noro a Mirka M.
23 €  •  8. 2. 2023 22:04
Grafický román s takýmto krásnym názvom sa nedal nepodporiť, zdravíme spod Krásnej Hôrky a tešíme sa fest na knihu :)
Michal Zahálka
60 €  •  8. 2. 2023 21:37
Těším se!
Monika K.
50 €  •  8. 2. 2023 14:40
+ Rudo a Zóna
Tramcar
30 €  •  8. 2. 2023 12:38
Veľmi sa teším na knihu!

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.

Pri tejto kampani nejde Darcovkú výzvu pridať, pretože kampaň už bola ukončená.

Vyberte si odmenu

Naštartuj projekt je určený zakladateľom zaujímavých nápadov, ktorým môže podporením kampane pomôcť ktokoľvek. Kampane na Naštartuj projekt nie sú realizované podľa zákona o verejných zbierkach, ktorý zahŕňa iba verejnoprospešné aktivity. Viac si môžete prečítať v našich Pravidlách používania.

Chcete Naštartovať projekt? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň

Podporte projekt a získajte atraktívnu odmenu