Výzva ukončená:

Pomôžme Galérii Poliankovo – Navštívme Malého princa

Získaných 0 € 0 €
1 800 €
 -
0 darcov
Celkom sa zapojilo
0 €
Priemerná výška daru
0 €
Najvyšší dar
18 dní
Získané za
Viac o tejto výzve

Pomôžme Galérii Poliankovo – Navštívme Malého princa

Získaných 0 € 0 €
1 800 €

Všetky kampane overujeme

Zakladateľ
TAKATA s.r.o.
Dátum pridania
3. 1. 2023
Posledná aktualita

25. 1. 2023 12:34

ĎAKUJEME!

Milí darcovia!

     Zo srdca Vám ďakujeme za každý jeden dar. Je nám ľúto, že sa nepodarilo vyzbierať cieľovú sumu, rozhodli sme sa preto vrátiť Vám Vaše peniažky. Prídu Vám, každému jednému, späť na účet, z ktorého ste ich poslali. Ďakujeme ešte raz za Vašu priazeň a prajeme všetko dobré!

S úctou

zakladatelia kampane

Zobraziť celú aktualitu
Všetky aktuality

O Galérií Poliankovo

Galéria Poliankovo sa nachádza v Vysokých Tatrách, priamo pod Gerlachovským štítom. Je to menej exponovaná turistická oblasť, kde sa človek dokáže vyhnúť turistickým špičkám a vie ísť za kultúrou. Nachádza sa v osade Tatranská Polianka.

Táto Digitálna galéria spája umenie s modernými technológiami ako je virtuálna realita, 3D projekcie, rozšírena realita, hologram, tieňohra a podobne. Inštalácie sa nachádzajú na ploche približne 600 m2 a ponúkajú až 140 m2 projekčných plôch a 120 m2 zrkadiel. Je to miesto atraktívne pre deti aj dospelých. 

Momentálne však potrebuje našu pomoc.

Prečo chceme získať peniaze na „Malého Princa“?

Galéria v lete tohto roka predstaví externú výstavu s názvom „Malý Princ“ od českej animátorky, ilustrátorky a fotografky Elišky Podzimkovej.

Získané peniaze budú použité na pokrytie výdavkov spojených s propagáciou potrebnou pre realizáciu tejto výstavy. Je to približne necelých 10% predpokladaných výdavkov potrebných pre pokrytie celej kampane.

Prečo prispieť a čo z toho budete mať?

Dobrý pocit, že ste podporili dobrú vec. Galéria Poliankovo totiž nedostáva od štátu žiadne príspevky alebo dotácie. To je práve dôvod, prečo sme sa ako študentky marketingu rozhodli vytvoriť túto kampaň a pomôcť Poliankovu prilákať nových návštevníkov. Môžte okrem toho dostať vstupy do Galérie v Tatrách pre seba aj pre svoju rodinu. To sú odmeny, ktoré môžu byť Vaše:

  • Vstup pre jedného dospelého dostanete za 9 €
  • Vstup pre 2 dospelých a 1 dieťa 21 € 
  • Vstup pre 2 dospelých a 2 deti za 27 €.

Tieto vstupenky dostanete vo forme voucherov na svoju emailová adresu.

Ďakujeme!

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Aktuality

25. 1. 2023 12:34

ĎAKUJEME!

Milí darcovia!

     Zo srdca Vám ďakujeme za každý jeden dar. Je nám ľúto, že sa nepodarilo vyzbierať cieľovú sumu, rozhodli sme sa preto vrátiť Vám Vaše peniažky. Prídu Vám, každému jednému, späť na účet, z ktorého ste ich poslali. Ďakujeme ešte raz za Vašu priazeň a prajeme všetko dobré!

S úctou

zakladatelia kampane

12. 1. 2023 10:02

ĎAKUJEME Vám veľmi pekne za podporu!

Kampaň je presne v polovici. Srdečná vďaka každému, kto prispel či ju zazdieľal! Ešte potrebujeme Vašu pomoc, aby sme sa priblížili k cieľovej sume! 

ĎAKUJEME!

7. 1. 2023 8:57

Vstupy do Galérie Poliankovo

Darujete tejto výzve 9€, a my Vám automaticky zašleme na email Vstup pre jedného dospelého. 
Darujete 21€, a vstup pre 2 dospelých a 1 dieťa je Váš. Darujete 27€, a automaticky dostanete vstup pre 2 dospelých a 2 deti.

Vstupy vo forme voucherov budeme zasielať na Vami uvedený e-mail.

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Ospravedlňujeme sa, ale zoznam darcov je dočasne nedostupný. Pracujeme na náprave. Ďakujeme vám za pochopenie.

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.

Pri tejto kampani nejde Darcovkú výzvu pridať, pretože kampaň už bola ukončená.

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň