Výzva ukončená:

Pomôžte nám zorganizovať celoslovenský zraz turistov

Získaných 0 € 195 €
2 500 €
 -
6 darcov
Celkom sa zapojilo
33 €
Priemerná výška daru
100 €
Najvyšší dar
46 dní
Získané za
Viac o tejto výzve

Pomôžte nám zorganizovať celoslovenský zraz turistov

Získaných 0 € 195 €
2 500 €

Všetky kampane overujeme

Zakladateľ
Klub turistov Lozorno
Dátum pridania
14. 4. 2023

Klub turistov Lozorno

Náš klub s dlhodobou tradíciou sa aktívne venuje turistike a iným športovým aktivitám počas celého roka na Slovensku i v zahraničí, ktoré Vám teraz predstavíme.

Náš klub má do 200 aktívnych členov. Venujeme sa i mládeži, našej budúcnosti.

V zimných mesiacoch využívame sneh a zúčastňujeme sa zimných zrazov na bežkách, alebo si ich sami organizujeme a podobne chodíme aj na zjazdové i skialpové lyžovanie.

V jarných mesiacoch využívame naše Malé Karpaty – „Poznaj Lozorské Hory“ a turistiky od Perneka až po Záruby.

V apríli mávame aj jednodňové autobusové zájazdy po Slovensku a Rakúsku.

V máji už tradične organizujeme náš „Lozorský okruh“. Zúčastňujeme sa aj akcií regiónu Malé Karpaty – napr. „Častovská 50-ka“. Podobne v mesiacoch apríl a máj mávame cykloturistické akcie v rámci Slovenska, Rakúska a Čiech.

V letných mesiacoch mávame autobusové zájazdy do zahraničia ako Švajčiarsko, Rakúsko i Česko. Vo Švajčiarsku to boli aj 4-tisícovky a potom kultúra a pamätihodnosti. Mávame v programe aj splavovanie riek na raftoch.

Vysokohorská turistika nás tiež baví a niektorí z našich členov boli školení na inštruktorov vysokohorskej turistiky. Absolvovali sme napr. 44 – krát Gerlachovský štít, Ľadový štít, Pyšný štít, Satan a podobné. Ale máme v obľube aj feraty rôznej náročnosti od B- čka až po F- ko a turistické expedície na veľa 4– tisícových, ale aj 5– tisícových vrcholov – napr. 6– krát Mont Blanc, ďalej Kazbek, Ararat, Elbrus, ale aj ešte vyššie štíty na Pamíre a v Himalájach.

V jesenných mesiacoch sa vraciame do našich Malých Karpát – tradičná akcia „Lozorský okruh opačným smerom“ a „Prechod Kamennej brány“

Vďaka týmto zájazdom a expedíciám spoznávame život a kultúru v mnohých krajinách, ale vždy sa odtiaľ radi vraciame domov s konštatovaním, že u nás na Slovensku je predsa len najlepšie.

V rámci našich akcií navštevujeme aj pútnické miesta a modlíme sa spolu za pokoj a zdravie so želaním, aby sa nám darilo tieto naše turistické akcie organizovať tak, aby boli požehnané a aby sme sa z nich vždy vrátili domov živí, zdraví a šťastní.

Komu pomôžeme?

Momentálne organizujeme stretnutie turistov z celého Slovenska i okolitých krajín v našej malebnej obci Lozorno, ktoré sa uskutoční začiatkom mesiaca júl. Nakoľko ide o väčšie stretnutie, obraciame sa na Vás s prosbou o finančnú podporu.

Na čo konkrétne budú peniaze z tejto kampane použité?

Získané financie budú použité na propagačné materiály k danej akcii, turistické odznaky, zrazový materiál obsahujúci konkrétne a výstižné informácie týkajúce sa jednotlivých akcií výletov a trás. Taktiež na pestrý sprievodný program počas celého podujatia -hudobný program, diskusie a veľa iného.

Ďakujeme za podporu! 

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Štedrý darca
50 €  •  26. 4. 2023 19:10
Robert P.
10 €  •  24. 4. 2023 0:04
Jablonové pozdravuje!
Dobročiný Darca
5 €  •  15. 4. 2023 21:27
Veľkorysý darca
25 €  •  15. 4. 2023 21:26
Dobrosrdečný darca
100 €  •  15. 4. 2023 20:18
Robert P.
5 €  •  15. 4. 2023 19:45
Brancul, keď bude málo, tak ešte prihodím ;-)

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.

Pri tejto kampani nejde Darcovkú výzvu pridať, pretože kampaň už bola ukončená.

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň