Výzva ukončená:

Aplikácia Tuláčikovia pre útulky a ľudí

Míľnik 1/1

Malo by to stačiť na tvorbu :)

Získaných 0 € 0 €
10 000 €
 -
0 darcov
Celkom sa zapojilo
0 €
Priemerná výška daru
0 €
Najvyšší dar
30 dní
Získané za
Viac o tejto výzve

Aplikácia Tuláčikovia pre útulky a ľudí

Míľnik 1/1

Malo by to stačiť na tvorbu :)

Získaných 0 € 0 €
10 000 €

Všetky kampane overujeme

Dátum pridania
4. 3. 2022

Pomôžte nám pomôcť tým, ktorí to potrebujú, pretože sami si pomôcť nevedia

Na Slovensku je veľa útulkov, ktoré sa musia pasovať s rôznymi problémami. My sme vytvorili prototyp aplikácie do smartfónov, ktorá rieši problémy ako : 

Pomôcť útulkom 

 • Nájsť pre zviera správny domov
 • Získať peniaze pre útulok
 • Zvýšiť povedomie o možnosti adopcie
 • Zvýšiť povedomie o útulku
 • Upozorňovať na ohrozené zvieratá

Umožniť ľuďom

 • Nájsť zviera, aké hľadajú
 • Pomáhať útulkom
 • Prispievať na psa, ktorý sa im páči
 • Posielať dary
 • Dohodnúť si venčenie

Riešenie

Aplikácia, ktorá umožňuje:

 • prihlásiť sa útulku aj osobe a umožniť im pridať a nájsť zviera najjednoduchším spôsobom.
 • Posielať dary pre útulky konkrétnym zvieratám / útulku.
 • Naplánovať si venčenie.
 • Upozorniť na zmenu stavu útulku alebo zvieraťa notifikáciou 
 • Filtrovať v jednotlivých účtoch používateľov. 

Osoba : 

Firma ( útulok ) : Samotný prototyp a proces jeho tvorby si môžete pozrieť a vyskúšať tu : https://www.behance.net/gallery/137539083/Application-for-animal-shelters-in-Slovakia

Kto za projektom stojí?
Moje meno je Irena a za mnou stojí môj team. Je to nás voľnočasový projekt.

Prečo sme sa rozhodli takúto aplikáciu spraviť?
Aplikácia vznikla ako náš voľnočasový projekt, s nezištným zámerom pomôcť útulkom a nájsť riešenie pre ľudí, ktorí milujú zvieratá. 

Prečo by ste nám mali ľudia prispieť ?
Nie sme korporátna firma, ani nám tento projekt neprinesie zisky, a v rodinnom rozpočte nemáme voľných 20 000, ktoré by sme mohli darovať zvieratám v útulku alebo zaplatiť vznik aplikácie.
Taktiež nie sú vyčlenené žiadne iné zdroje, skrátka ak ľudia budú veriť, že je tento projekt zmysluplný, tak ho podporia a on vznikne. Necháme rozhodnúť ľudí. 

Na čo konkrétne budú peniaze z tejto kampane použité?

Tvorba takejto aplikácie je zložitejšia a tým pádom aj nákladná. Aplikácia reálne vznikne pri rozpočte 10 000 €, prípadne ďalšie funkcie ako GPS vzdialenosť od zvieraťa a notifikácie budú až od 15 000 €.

V prípade vzniku bude pre všetkých dostupná ZADARMO. 

Ďakujeme každému čo sa už dnes starajú o tuláčikov. 

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Ospravedlňujeme sa, ale zoznam darcov je dočasne nedostupný z dôvodu veľkého zaťaženia našej webovej stránky. Pracujeme na náprave. Ďakujeme vám za pochopenie.

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

 1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
 2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
 3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.

Pri tejto kampani nejde Darcovkú výzvu pridať, pretože kampaň už bola ukončená.

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň