Úspešne dokončené:

Pomôžte nám zrealizovať BEZPLATNÉ workshopy o súhlase pre školy

Míľnik 1/3

Cieľová suma nám umožní zorganizovať 10 workshopov o súhlase kdekoľvek na Slovensku.

Získaných 0 € 2 578 €
1 500 €

Míľnik 2/3

Táto suma nám umožní zorganizovať školenie pre pedagógov a pedagogičky spojené s témou súhlasu.

Získaných 0 € 2 578 €
2 000 €

Míľnik 3/3

Pri dosiahnutí tejto sumy budeme môcť zorganizovať ďalších 5 workshopov kdekoľvek na Slovensku.

Získaných 0 € 2 578 €
2 500 €
 -
158 podporovateľov
Celkom sa zapojilo
16 €
Priemerná výška daru
100 €
Najvyšší dar
62 dní
Získané za
Viac o tomto projekte

Pomôžte nám zrealizovať BEZPLATNÉ workshopy o súhlase pre školy

Míľnik 1/3

Cieľová suma nám umožní zorganizovať 10 workshopov o súhlase kdekoľvek na Slovensku.

Získaných 0 € 2 578 €
1 500 €

Míľnik 2/3

Táto suma nám umožní zorganizovať školenie pre pedagógov a pedagogičky spojené s témou súhlasu.

Získaných 0 € 2 578 €
2 000 €

Míľnik 3/3

Pri dosiahnutí tejto sumy budeme môcť zorganizovať ďalších 5 workshopov kdekoľvek na Slovensku.

Získaných 0 € 2 578 €
2 500 €
Zakladateľ
Amnesty International Slovensko
Dátum pridania
8. 12. 2023
Posledná aktualita

9. 2. 2024 15:59

Dokázali sme to!

Vďaka Vašej pomoci budeme môcť zorganizovať 15 workshopov a 1 školenie pre pedagogické zamestnanectvo. 

Ďakujeme za Vašu podporu, bez nej by sme to nedokázali. 

Odmeny môžete očakávať v priebehu druhej polovice februára. 

Zobraziť celú aktualitu
Všetky aktuality

Predstavenie príbehu

Prejaviť súhlas so sexuálnou aktivitou neznamená podpísať zmluvu, ale prejav vôle musí byť jasný a nadšený. Rešpektovať potrebu súhlasu pri sexuálnej aktivite znamená nielen súhlas očakávať, ale aj sa oň aktívne a priebežne zaujímať.

Zastaralé zákony, rodové stereotypy a škodlivé mýty o témach súhlasu a telesnej autonómie podporujú a normalizujú v našej spoločnosti správanie, ktoré vedie k sexuálnemu a rodovo podmienenému násiliu a znásilneniu. Pridajte sa ku kampani Hovorme o súhlase a šírme spolu osvetu o príčinách a dôsledkoch sexualizovaného a rodovo podmieneného násilia.

V Amnesty International Slovensko už viac ako tri roky hovoríme o súhlase. Sme totiž presvedčení, že sex, ku ktorému došlo bez súhlasu zúčastnených, je znásilnením. Znásilnenie nedefinuje prítomnosť násilia alebo vyhrážok, ale absencia vôle venovať sa sexuálnym aktivitám.

Veríme, že Slovensko má šancu rozšíriť počet krajín, ktoré pochopili, že deliacou čiarou medzi sexom a znásilnením je súhlas. Je to však šanca, ktorú sa podarí využiť len vtedy, ak ukončíme dekády trvajúcu politickú ignoranciu či hanebnú toleranciu násilia na ženách a dievčatách v našej krajine. Potrebujeme reálne a dôrazné kroky.

Cieľom kampane Hovorme o súhlase je preto prostredníctvom advokácie podporiť zmenu právnej definície znásilnenia a posilniť verejnú diskusiu o súhlase v sexuálnych vzťahoch.

Prečo chceme vašu pomoc?

Všetky workshopy aj vzdelávania sú pre školy a kolektívy bezplatné. Podporte našu kampaň a zabezpečte, aby naše vzdelávanie aj v roku 2024 zostalo dostupné pre všetkých. Cieľová suma nám umožní zorganizovať 10 workshopov o súhlase kdekoľvek na Slovensku.

Prostredníctvom vzdelávania o súhlase prispievame k prevencii sexualizovaného násilia a búraniu mýtov o ňom, ako aj k šíreniu povedomia pomoci a podpory pre preživšie a preživších. Školy a rôzne kolektívy prejavujú o tieto a ďalšie témy, ktoré by mali byť súčasťou komplexného sexuálneho vzdelávania, veľký záujem. Pre našu prácu je kľúčové priniesť do vzdelávacieho procesu atmosféru bezpečia, ktorá umožňuje mladým ľuďom hovoriť otvorene, úprimne a bez hanby.

V školskom roku 2022/2023 sa prostredníctvom workshopov o súhlase viac ako 200 mladých ľudí naučilo:

  • rozpoznávať, čo je to súhlas pri sexuálnych aktivitách a aké sú podmienky na to, aby bol človek schopný dať legitímny súhlas na sex;
  • porozumieť tomu, ako súhlas vedie k rešpektujúcim a plnohodnotným vzťahom;
  • uvedomiť si, kde sú ich osobné hranice v rôznych situáciách;
  • asertívne komunikovať o svojich hraniciach a povedať „nie“ v situáciách, v ktorých sa necítia bezpečne alebo príjemne;
  • uvedomiť si, prečo je rola súhlasu a rešpektovania osobných hraníc v romantických, platonických aj sexuálnych vzťahoch kľúčová;
  • pochopiť, prečo absencia súhlasu pri sexe vedie k negatívnym dôsledkom.

V Amnesty International Slovensko poskytujeme workshopy o súhlase pod vedením odborne vyškoleného školiteľstva. S témou súhlasu chodíme najčastejšie na stredné školy po celom Slovensku, ale vzdelávame aj pedagogické zbory a iné kolektívy

Mladí ľudia považujú vzdelávanie o súhlase za nesmierne potrebné a užitočné. Ich záujem sa odráža aj v pozitívnej spätnej väzbe, ktorú nám pravidelne poskytujú.:

Super workshop, veľmi informatívny. Cítila som sa príjemne a príde mi dôležité rozprávať o takýchto témach otvorene, keďže sa v dnešnej dobe o tom moc nerozpráva.“

 „Workshop mi prišiel veľmi poučný. Ukázal mi tému z rôznych uhľov pohľadu. Cítil som sa väčšinu času príjemne. Niekedy som mal pocit, že rozoberám intímne témy, ale uvedomujem si, že je to normálne, len nie som zvyknutý otvorene komunikovať o sexuálnych veciach. Workshop by som odporučil najmä preto, lebo je to veľmi dôležitá téma, o ktorej by mal byť každý informovaný.“

 „Cítila som sa príjemne, som veľmi rada, že niečo také sa koná na školách. Odnášam si istotu, že v zlých situáciách nie som sama. Určite by som to odporučila ďalším mladým ľuďom alebo školám, je to veľmi dôležité, aby mladí ľudia vedeli povedať nie, keď sa necítia komfortne. Sama viem, že to nie je jednoduché.“

(Použité fotografie sú ilustračné, v záujme zachovania súkromia účastníkov a účastníčok našich workshopov ich fotografie nezverejňujeme.)

Kto sme?

Amnesty International je najväčšia ľudskoprávna mimovládna organizácia na svete – celosvetové hnutie viac ako 10 miliónov ľudí z viac než 150 krajín a území sveta usilujúcich sa o dodržiavanie ľudských práv na celom svete.

Základ nášho mandátu tvorí Všeobecná deklarácia ľudských práv.

Cieľom Amnesty International je dosiahnuť zlepšenie stavu ľudských práv na celom svete. V každom treťom z prípadov, ktorým sa venujeme, sa nám to aj podarí. Oslobodeniu nespravodlivo väzneného človeka, dosiahnutiu spravodlivosti pre ľudí zažívajúcich útlak či násilie alebo zmene legislatívy porušujúcej ľudské práva vždy predchádza séria systematických krokov.

Chcete zakladateľovi projektu niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Aktuality

9. 2. 2024 15:59

Dokázali sme to!

Vďaka Vašej pomoci budeme môcť zorganizovať 15 workshopov a 1 školenie pre pedagogické zamestnanectvo. 

Ďakujeme za Vašu podporu, bez nej by sme to nedokázali. 

Odmeny môžete očakávať v priebehu druhej polovice februára. 

31. 1. 2024 11:15

Aj druhý míľnik je na dosah!

K nášmu ďalšiemu cieľu sme sa priblížili skutočne veľmi rýchlo, a za to patrí naša vďaka práve vám.

Keďže máme stále čas, je šanca dosiahnuť tretí míľnik a mať možnosť urobiť viac workshopov kdekoľvek na Slovensku. Ak máte záujem, prosím, zdieľajte našu kampaň medzi svojimi známymi. Pomôžete nám tak osloviť väčšie množstvo mladých ľudí a dosiahnuť väčšiu zmenu.

26. 1. 2024 11:19

Sme skoro v cieli!

Ďakujeme za doterajšiu podporu, už sme veľmi blízko cieľa. 

V prípade, že dosiahneme druhý míľnik, budeme môcť zorganizovať školenie pre pedagogické zamestnanectvo. Toto školenie bude zamerané na témy spojené so súhlasom a bude sa ho môcť zúčastniť pedagogické zamestnanectvo z akejkoľvek školy na Slovensku. 

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Prečo mi od vás neprišla žiadna faktúra?

Donio nemôže vystavovať faktúru za váš príspevok na Naštartuj projekt, iba generovať Zmluvu o podpore projektu. Ak pre potreby vášho účtovníctva potrebujete aj faktúru, obráťte sa s touto požiadavkou na zakladateľa projektu.

Kedy môžem očakávať svoju odmenu?

Zodpovednosť za odosielanie odmien a komunikáciu o nich má zakladateľ kampane. Ak nie je uvedené inak (napr. špecifikované v odmene), zakladateľ má na odoslanie odmien podporovateľom 90 dní. Odmeny nie je možné vyzdvihnúť v kancelárii Donio v Novej Cvernovke.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Štedrý darca
10 €  •  8. 2. 2024 21:37
Dobrosrdečný darca
25 €  •  8. 2. 2024 20:09
Štedrý darca
12 €  •  8. 2. 2024 20:00
Dobrosrdečný darca
22 €  •  8. 2. 2024 19:18
Milý darca
12 €  •  8. 2. 2024 18:31
Milý darca
10 €  •  8. 2. 2024 18:24
Láskavý darca
9 €  •  8. 2. 2024 17:25
Dobrosrdečný darca
18 €  •  8. 2. 2024 17:24
Láskavý darca
45 €  •  8. 2. 2024 17:09
Láskavý darca
25 €  •  8. 2. 2024 15:23
Láskavý darca
9 €  •  8. 2. 2024 15:00
Dobrosrdečný darca
10 €  •  8. 2. 2024 14:45
Milý darca
9 €  •  8. 2. 2024 13:14
Láskavý darca
35 €  •  8. 2. 2024 12:34
Darca, ktorý je za každú dobrost
50 €  •  8. 2. 2024 11:24
Láskavý darca
20 €  •  8. 2. 2024 10:28
Veľkorysý darca
7 €  •  7. 2. 2024 17:50
Láskavý darca
20 €  •  7. 2. 2024 13:44
Láskavý darca
74 €  •  7. 2. 2024 8:20
Štedrý darca
10 €  •  6. 2. 2024 21:10
Milý darca
25 €  •  6. 2. 2024 21:07
Štedrý darca
25 €  •  6. 2. 2024 15:18
Darca, ktorý je za každú dobrost
50 €  •  6. 2. 2024 13:51
Veľkorysý darca
18 €  •  5. 2. 2024 18:26
Veľkorysý darca
7 €  •  4. 2. 2024 17:30
Darca, ktorý je za každú dobrost
5 €  •  2. 2. 2024 8:48
Dobrosrdečný darca
9 €  •  1. 2. 2024 21:18
Jana C.
14 €  •  1. 2. 2024 8:44
Ďakujem, že robíte osvetu. Súhlas je dôležitý!
Dobrosrdečný darca
35 €  •  31. 1. 2024 0:19
Láskavý darca
17 €  •  30. 1. 2024 14:48
Veľkorysý darca
10 €  •  30. 1. 2024 3:13
Štedrý darca
18 €  •  29. 1. 2024 11:44
Veľkorysý darca
10 €  •  29. 1. 2024 10:11
Veľkorysý darca
35 €  •  29. 1. 2024 7:56
Darca, ktorý je za každú dobrost
15 €  •  28. 1. 2024 19:56
Dobrosrdečný darca
7 €  •  28. 1. 2024 18:48
Štedrý darca
12 €  •  28. 1. 2024 18:38
Darca, ktorý je za každú dobrost
5 €  •  28. 1. 2024 18:33
Darca, ktorý je za každú dobrost
11 €  •  28. 1. 2024 9:35
Dobrosrdečný darca
10 €  •  27. 1. 2024 22:24
Veľkorysý darca
35 €  •  27. 1. 2024 19:45
Darca, ktorý je za každú dobrost
20 €  •  27. 1. 2024 18:05
Darca, ktorý je za každú dobrost
18 €  •  27. 1. 2024 17:46
Láskavý darca
5 €  •  27. 1. 2024 16:24
Láskavý darca
18 €  •  27. 1. 2024 15:28
Láskavý darca
9 €  •  27. 1. 2024 9:59
Láskavý darca
17 €  •  26. 1. 2024 23:57
Dobrosrdečný darca
5 €  •  26. 1. 2024 22:18
Štedrý darca
20 €  •  26. 1. 2024 20:55
Dobrosrdečný darca
7 €  •  26. 1. 2024 20:44
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  26. 1. 2024 16:47
Milý darca
20 €  •  26. 1. 2024 16:41
Milý darca
15 €  •  26. 1. 2024 15:52
Štedrý darca
15 €  •  26. 1. 2024 15:30
Dobrosrdečný darca
20 €  •  26. 1. 2024 15:06
Štedrý darca
5 €  •  26. 1. 2024 14:50
Darca, ktorý je za každú dobrost
5 €  •  26. 1. 2024 14:43
Láskavý darca
10 €  •  26. 1. 2024 14:22
Dobrosrdečný darca
9 €  •  26. 1. 2024 14:16
Dobrosrdečný darca
18 €  •  26. 1. 2024 14:04
Milý darca
7 €  •  26. 1. 2024 14:00
Milý darca
10 €  •  26. 1. 2024 13:55
Darca, ktorý je za každú dobrost
5 €  •  26. 1. 2024 13:53
Dobrosrdečný darca
10 €  •  26. 1. 2024 13:47
Milý darca
5 €  •  26. 1. 2024 13:44
Láskavý darca
9 €  •  26. 1. 2024 13:33
Dobrosrdečný darca
5 €  •  26. 1. 2024 13:20
Láskavý darca
50 €  •  26. 1. 2024 12:15
Dobrosrdečný darca
20 €  •  26. 1. 2024 11:39
Štedrý darca
15 €  •  24. 1. 2024 9:08
Dobrosrdečný darca
20 €  •  23. 1. 2024 16:52
Štedrý darca
6 €  •  22. 1. 2024 11:00
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  17. 1. 2024 15:47
Milý darca
7 €  •  17. 1. 2024 11:28
Dobrosrdečný darca
22 €  •  16. 1. 2024 19:40
Milý darca
10 €  •  15. 1. 2024 20:51
Veľkorysý darca
30 €  •  15. 1. 2024 18:21
Dobrosrdečný darca
10 €  •  15. 1. 2024 16:34
Darca, ktorý je za každú dobrost
8 €  •  15. 1. 2024 10:01
Veľkorysý darca
5 €  •  14. 1. 2024 23:34
Láskavý darca
13 €  •  13. 1. 2024 10:18
Darca, ktorý je za každú dobrost
20 €  •  13. 1. 2024 9:40
Milý darca
7 €  •  12. 1. 2024 14:48
Oliver H.
7 €  •  11. 1. 2024 13:15
Prajem si ROVNOPRÁVNOSŤ!🤍
Milý darca
12 €  •  11. 1. 2024 10:51
Štedrý darca
5 €  •  11. 1. 2024 8:45
Štedrý darca
5 €  •  10. 1. 2024 21:10
Veľkorysý darca
100 €  •  10. 1. 2024 20:12
Milý darca
5 €  •  10. 1. 2024 18:49
Milý darca
17 €  •  9. 1. 2024 10:16
Dobrosrdečný darca
20 €  •  5. 1. 2024 14:26
Láskavý darca
50 €  •  5. 1. 2024 14:24
Dobrosrdečný darca
5 €  •  5. 1. 2024 11:14
Dobrosrdečný darca
15 €  •  4. 1. 2024 18:42
Štedrý darca
15 €  •  4. 1. 2024 15:38
Dobrosrdečný darca
7 €  •  3. 1. 2024 16:43
Milý darca
10 €  •  3. 1. 2024 10:54
Láskavý darca
20 €  •  3. 1. 2024 1:50
Láskavý darca
15 €  •  31. 12. 2023 17:15
Láskavý darca
25 €  •  30. 12. 2023 11:57
Veľkorysý darca
10 €  •  28. 12. 2023 17:35
Štedrý darca
9 €  •  28. 12. 2023 16:47
Anna D.
22 €  •  28. 12. 2023 11:01
Veľa šťastia s bojovaním za ľudské práva!
Dobrosrdečný darca
15 €  •  28. 12. 2023 9:39
Láskavý darca
22 €  •  24. 12. 2023 12:42
Dobrosrdečný darca
15 €  •  24. 12. 2023 12:40
Dobrosrdečný darca
10 €  •  24. 12. 2023 11:10
Láskavý darca
20 €  •  24. 12. 2023 9:00
Láskavý darca
10 €  •  23. 12. 2023 17:51
Milý darca
19 €  •  23. 12. 2023 11:01
Láskavý darca
10 €  •  22. 12. 2023 22:09
Štedrý darca
20 €  •  22. 12. 2023 17:19
Darca, ktorý je za každú dobrost
5 €  •  20. 12. 2023 20:51
Veľkorysý darca
10 €  •  20. 12. 2023 10:26
Štedrý darca
25 €  •  20. 12. 2023 6:54
Dobrosrdečný darca
25 €  •  19. 12. 2023 13:19
Milý darca
20 €  •  19. 12. 2023 11:01
Štedrý darca
20 €  •  19. 12. 2023 9:14
Milý darca
7 €  •  19. 12. 2023 8:29
Darca, ktorý je za každú dobrost
7 €  •  18. 12. 2023 23:30
Darca, ktorý je za každú dobrost
12 €  •  18. 12. 2023 17:27
Štedrý darca
20 €  •  18. 12. 2023 15:04
Veľkorysý darca
10 €  •  18. 12. 2023 14:52
Dobrosrdečný darca
9 €  •  18. 12. 2023 10:33
Veľkorysý darca
10 €  •  18. 12. 2023 9:28
Dobrosrdečný darca
9 €  •  18. 12. 2023 7:15
Milý darca
20 €  •  17. 12. 2023 19:39
Veľkorysý darca
5 €  •  17. 12. 2023 17:04
Veľkorysý darca
9 €  •  17. 12. 2023 13:40
Láskavý darca
20 €  •  15. 12. 2023 10:15
Dobrosrdečný darca
22 €  •  15. 12. 2023 6:46
Láskavý darca
9 €  •  15. 12. 2023 5:46
Veľkorysý darca
7 €  •  14. 12. 2023 15:39
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  14. 12. 2023 14:16
Veľkorysý darca
15 €  •  14. 12. 2023 14:12
Milý darca
10 €  •  14. 12. 2023 13:48
Dobrosrdečný darca
7 €  •  14. 12. 2023 12:50
Dobrosrdečný darca
12 €  •  14. 12. 2023 11:02
Veľkorysý darca
10 €  •  13. 12. 2023 23:13
Olívia S.
17 €  •  13. 12. 2023 23:00
Veľkorysý darca
30 €  •  13. 12. 2023 18:59
Láskavý darca
20 €  •  13. 12. 2023 7:55
Láskavý darca
5 €  •  12. 12. 2023 12:23
Veľkorysý darca
35 €  •  11. 12. 2023 22:33
Darca, ktorý je za každú dobrost
20 €  •  11. 12. 2023 22:27
Darca, ktorý je za každú dobrost
7 €  •  11. 12. 2023 15:05
Milý darca
7 €  •  11. 12. 2023 11:45
Darca, ktorý je za každú dobrost
22 €  •  10. 12. 2023 19:54
Dobrosrdečný darca
12 €  •  10. 12. 2023 13:48
Darca, ktorý je za každú dobrost
15 €  •  10. 12. 2023 9:12
Veľkorysý darca
12 €  •  10. 12. 2023 8:12
Láskavý darca
14 €  •  10. 12. 2023 8:01
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  9. 12. 2023 19:18
Dobrosrdečný darca
30 €  •  8. 12. 2023 19:54
Láskavý darca
30 €  •  8. 12. 2023 17:34
Láskavý darca
20 €  •  8. 12. 2023 14:26
Milý darca
12 €  •  8. 12. 2023 14:14
Milý darca
15 €  •  8. 12. 2023 12:49

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.

Pri tejto kampani nejde Darcovkú výzvu pridať, pretože kampaň už bola ukončená.

Vyberte si odmenu

Naštartuj projekt je určený zakladateľom zaujímavých nápadov, ktorým môže podporením kampane pomôcť ktokoľvek. Kampane na Naštartuj projekt nie sú realizované podľa zákona o verejných zbierkach, ktorý zahŕňa iba verejnoprospešné aktivity. Viac si môžete prečítať v našich Pravidlách používania.

Chcete Naštartovať projekt? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň

Podporte projekt a získajte atraktívnu odmenu