Album ASLAN: Podpor vydanie môjho debutového albumu!

Získaných 0 € 592 €
1 800 €
7 dní
do ukončenia
Zakladateľ
TOW MEOT o.z.
Dátum pridania
12. 4. 2023

„Mladí kresťania chcú počúvať dobrý rap.“

Ahoj!
Moje meno je dawidd a som súčasťou TOW MEOT už takmer 5 rokov, čo je zároveň rovnaká doba, ktorú sa venujem rapu. Môžeš ma poznať z projektu Godzone, kde som mohol byť už dvakrát súčasťou ich turné alebo z piesní „On tam bol“ a „Winnetou.“

Po rôznych hudobných spoluprácach a pár vydaných singloch prišiel čas ukázať svetu môj debutový sólo projekt – album ASLAN. V poslednej dobe si uvedomujem, ako veľmi človek potrebuje iných na dosahovanie cieľov, preto Vás chcem pozvať do finančnej podpory môjho albumu, čím sa stanete súčasťou tohto, pre mňa veľmi vzácneho diela.

Prečo „ASLAN“?

Pri jednej modlitbe sa mi Boh ukázal ako lev, ktorý stojí za mnou a kryje mi chrbát, nech už prechádzam cez hocijaký problém. Tento obraz mi ostal v mysli a začal som nad ním viac rozmýšľať. Zistil som, že dokonca aj Biblia prirovnáva Ježiša k levovi:

„A jeden zo starcov mi povedal: „Neplač, lebo zvíťazil Lev z Júdovho kmeňa, Koreň Dávidov; on otvorí knihu a jej sedem pečatí.“  (Zjv, 5.5)

Behom pár dní som tento obraz pretavil do piesne s názvom liON, ktorá bude nosnou skladbu albumu. Jeho názov som vybral na základe popkultúrnej referencie na Aslana, fiktívnu postavu leva z knižnej série Kroniky Narnie, ktorú napísal autor C.S. Lewis. Lewis znázornil postavu Aslana tak, aby v diele reprezentovala Ježiša. Verím, že mladí kresťania si vďaka odkazu na Narniu, ktorá je im celkom známa, vytvoria vzťah k albumu a budú povzbudení týmto posolstvom

Ako album vznikal a ako bude znieť? 

Myšlienka tohto projektu sa rodila už v roku 2020, kedy som dostal nápad spraviť EP (hudobný projekt s kratším rozsahom ako album). Postupom času som mal už viackrát finálnu predstavu ako by mal projekt vyzerať, ale nikdy som ju nedotiahol do konca, preto som o to väčšmi rád, že tento projekt uzrie svetlo sveta už v blízkej dobe.

Album bude obsahovať 10 plnohodnotných piesní, ktoré zachytávajú témy ako dôvera Bohu v náročných situáciách, boj s pokušením alebo snaha žiť život podobný Ježišovi. Myslím, že mladí kresťania potrebujú a chcú počúvať dobrý rap s hodnotami. Preto som si dal za cieľ vytvoriť album, ktorý bude textami poukazovať na Boha, avšak po hudobnej stránke bude kvalitou podobný mainstreamovému newschool rapu

Nie som v tom sám

Juro Balga, Maťo Turčan, Filip Páterek a Martin Dvornický. Toto sú ľudia, vďaka ktorým môžem album „ASLAN“ vydať," pretože bez ich pomoci by som ho asi nikdy nedokončil. Hudobnú produkciu a mixáž mal na starosti Juro, Maťo sa postaral o nahrávanie a mastering skladieb, Filip o cover, grafickú identitu celého albumu a klipjosé cupertino flow" a s koordináciou produkcie albumu mi pomáhal Martin.

Čo sa týka hudobných spoluprác, na albume budú všetky veľké mená slovenského kresťanského rapu: Augustín, Puer Dei, George Balga, Empo, ale aj worship líder Jakub Slaninka, s ktorým chceme prepojiť chválu a uctievanie s rapom. Takisto sa môžete tešiť aj na historicky prvú skladbu celého zoskupenia TOW MEOT, teda Augustína, dawidda, MT-ho a Dafča.

Na čo získané peniaze použijeme?

Všetky financie, ktoré prostredníctvom tejto kampane vyzbieram, poputujú konkrétne na hudobnú produkciu, nahrávanie a mixáž a mastering piesní, náklady na tvorbu videoklipu, grafiku a marketingovú komunikáciu. Síce som si vďaka koncertom z výjazdov TOW MEOT počas uplynulých rokov nasporil financie na pokrytie takmer polovice nákladov na tento projekt, ale uvedomujem si, že na jeho dokončenie potrebujem aj Vašu podporu formou tohto online crowdfundingu. Táto kampaň bude otvorená až do vydania albumu a pokiaľ by sa vyzbieralo viac, ako je uvedená suma, finančné prostriedky použijem na tvorbu nových piesní a videoklipov.

Ak chceš o mne vedieť viac, klikni na tento odkaz.

Chcete zakladateľovi projektu niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Prečo mi od vás neprišla žiadna faktúra?

Donio nemôže vystavovať faktúru za váš príspevok na Naštartuj projekt, iba generovať Zmluvu o podpore projektu. Ak pre potreby vášho účtovníctva potrebujete aj faktúru, obráťte sa s touto požiadavkou na zakladateľa projektu.

Kedy môžem očakávať svoju odmenu?

Zodpovednosť za odosielanie odmien a komunikáciu o nich má zakladateľ kampane. Ak nie je uvedené inak (napr. špecifikované v odmene), zakladateľ má na odoslanie odmien podporovateľom 90 dní. Odmeny nie je možné vyzdvihnúť v kancelárii Donio v Novej Cvernovke.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Štedrý darca
5 €  •  2. 6. 2023 21:30
Milý darca
70 €  •  1. 6. 2023 17:59
Dobrosrdečný darca
10 €  •  29. 5. 2023 18:02
Štedrý darca
11 €  •  21. 5. 2023 20:42
Láskavý darca
5 €  •  18. 5. 2023 15:34
Milý darca
15 €  •  14. 5. 2023 20:25
Láskavý darca
100 €  •  27. 4. 2023 1:00
Jaroslav Pavol Jaroš
5 €  •  24. 4. 2023 21:25
Verím, že Božie veci treba podporiť! Vďaka za Tvoju odvahu, dawidd, používať talent, ktorý Ti Pán dal. Prispievam teda aj ja svojimi "5 chlebmi a 2 rybami". Nech Ťa Pán žehná 7krát tak, ako mňa! :) +
Štedrý darca
20 €  •  24. 4. 2023 15:54
Dobrosrdečný darca
50 €  •  18. 4. 2023 9:39
Darca, ktorý je za každú dobrost
50 €  •  14. 4. 2023 21:49
Darca, ktorý je za každú dobrost
25 €  •  13. 4. 2023 15:20
Darca, ktorý je za každú dobrost
100 €  •  13. 4. 2023 13:47
Darca, ktorý je za každú dobrost
15 €  •  12. 4. 2023 23:13
Láskavý darca
15 €  •  12. 4. 2023 23:01
Veľkorysý darca
51 €  •  12. 4. 2023 22:56
Darca, ktorý je za každú dobrost
15 €  •  12. 4. 2023 22:01
Veľkorysý darca
10 €  •  12. 4. 2023 20:11
Veľkorysý darca
5 €  •  12. 4. 2023 20:11
Milý darca
15 €  •  12. 4. 2023 19:18

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.
Pridať Darcovskú výzvu Zistiť viac

U tohto príbehu zatiaľ žiadne Darcovské výzvy nie sú

Vyberte si odmenu

Dobrý pocit
Prispejte 5 € a viac

Dobrý pocit

Ďakujem, že v tomto albume vidíte zmysel a že ste sa ho rozhodli podporiť bez nároku na odmenu!

Digitálna kópia albumu týždeň pred jeho vydaním
Prispejte 15 € a viac

Digitálna kópia albumu týždeň pred jeho vydaním

Ďakujem, že v tomto albume vidíte zmysel a že ste sa ho rozhodli podporiť! Vašou odmenou bude digitálna verzia albumu, ktorú Vám pošlem na špeciálnom linku týždeň pred jeho oficiálnym vydaním, aby ste boli prví, kto ho bude môcť počuť.

Odmena

1 x digitálna kópia albumu týždeň pred jeho vydaním

Digitálna kópia albumu + "live" verzie piesní
Prispejte 25 € a viac

Digitálna kópia albumu + „live“ verzie piesní

Ďakujem, že v tomto albume vidíte zmysel a že ste sa ho rozhodli podporiť! Okrem digitálnej kópie albumu „ASLAN“ dostanete „live“ verzie piesní z albumu, teda beaty, do ktorých rapujem pri live vystúpeniach. Ak Vám nestačí piesne len počúvať, ale chcete si ich sami zarapovať, táto odmena je presne pre Vás.

Odmena

1 x „live“ verzie piesní z albumu

1 x digitálna kópia albumu týždeň pred jeho vydaním

Tričko s grafikou albumu
Prispejte 50 € a viac

Tričko s grafikou albumu

Ďakujem, že v tomto albume vidíte zmysel a že ste sa ho rozhodli podporiť! Mojim poďakovaním bude oversize tričko s grafikou albumu potlačené z oboch strán, ako to môžete vidieť na grafike nad odmenou.

Odmena

1 x tričko s grafikou albumu 

1 x digitálna kópia albumu týždeň pred jeho vydaním

Limitovaná edícia mikiny s grafikou albumu
Prispejte 100 € a viac

Limitovaná edícia mikiny s grafikou albumu

Zostáva 8/10

Ďakujem, že v tomto albume vidíte zmysel a že ste sa ho rozhodli podporiť! Veľmi si vážim Vašu podporu a preto som sa rozhodol pre Vás pripraviť špeciálnu odmenu, ktorou je limitovaná edícia mikiny s grafikou albumu. Táto mikina sa bude dať získať len ako odmena v tomto crowdfundingu a neskôr sa už nebude dať kúpiť.

Odmena Zostáva 8/10

1 x exkluzívna mikina s grafikou albumu 

1 x digitálna kópia albumu týždeň pred jeho vydaním

"ASLAN show" špeciálne pre Vás
Prispejte 500 € a viac

„ASLAN show“ špeciálne pre Vás

Zostáva 2/2

Ďakujem, že v tomto albume vidíte zmysel a že ste sa ho rozhodli podporiť! Nesmierne si vážim Vašu podporu, ktorá pokryje veľkú časť nákladov na produkciu albumu. Preto som si pre Vás pripravil odmenu – „ASLAN show,“ ktorá bude vytvorená špeciálne pre Vás. 

Zabezpečím techniku, profesionálneho zvukára a pripravím playlist skladieb ta, aby ste mali ničím nerušený zážitok z koncertu. Či sa rozhodnete túto odmenu využiť ako koncert pre Vaše spoločenstvo, mládež, birmovancov alebo ako koncert u Vás v obývačke, je len na Vás.

Odmena Zostáva 2/2

1 x „ASLAN show“ špeciálne pre Vás

1 x tričko s grafikou albumu 

1 x digitálna kópia albumu týždeň pred jeho vydaním

Naštartuj projekt je určený zakladateľom zaujímavých nápadov, ktorým môže podporením kampane pomôcť ktokoľvek. Kampane na Naštartuj projekt nie sú realizované podľa zákona o verejných zbierkach, ktorý zahŕňa iba verejnoprospešné aktivity. Viac si môžete prečítať v našich Pravidlách používania.

Chcete Naštartovať projekt? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň

Podporte projekt a získajte atraktívnu odmenu

Dobrý pocit
Prispejte 5 € a viac

Dobrý pocit

Ďakujem, že v tomto albume vidíte zmysel a že ste sa ho rozhodli podporiť bez nároku na odmenu!

Digitálna kópia albumu týždeň pred jeho vydaním
Prispejte 15 € a viac

Digitálna kópia albumu týždeň pred jeho vydaním

Ďakujem, že v tomto albume vidíte zmysel a že ste sa ho rozhodli podporiť! Vašou odmenou bude digitálna verzia albumu, ktorú Vám pošlem na špeciálnom linku týždeň pred jeho oficiálnym vydaním, aby ste boli prví, kto ho bude môcť počuť.

Odmena

1 x digitálna kópia albumu týždeň pred jeho vydaním

Digitálna kópia albumu + "live" verzie piesní
Prispejte 25 € a viac

Digitálna kópia albumu + „live“ verzie piesní

Ďakujem, že v tomto albume vidíte zmysel a že ste sa ho rozhodli podporiť! Okrem digitálnej kópie albumu „ASLAN“ dostanete „live“ verzie piesní z albumu, teda beaty, do ktorých rapujem pri live vystúpeniach. Ak Vám nestačí piesne len počúvať, ale chcete si ich sami zarapovať, táto odmena je presne pre Vás.

Odmena

1 x „live“ verzie piesní z albumu

1 x digitálna kópia albumu týždeň pred jeho vydaním

Tričko s grafikou albumu
Prispejte 50 € a viac

Tričko s grafikou albumu

Ďakujem, že v tomto albume vidíte zmysel a že ste sa ho rozhodli podporiť! Mojim poďakovaním bude oversize tričko s grafikou albumu potlačené z oboch strán, ako to môžete vidieť na grafike nad odmenou.

Odmena

1 x tričko s grafikou albumu 

1 x digitálna kópia albumu týždeň pred jeho vydaním

Limitovaná edícia mikiny s grafikou albumu
Prispejte 100 € a viac

Limitovaná edícia mikiny s grafikou albumu

Zostáva 8/10

Ďakujem, že v tomto albume vidíte zmysel a že ste sa ho rozhodli podporiť! Veľmi si vážim Vašu podporu a preto som sa rozhodol pre Vás pripraviť špeciálnu odmenu, ktorou je limitovaná edícia mikiny s grafikou albumu. Táto mikina sa bude dať získať len ako odmena v tomto crowdfundingu a neskôr sa už nebude dať kúpiť.

Odmena Zostáva 8/10

1 x exkluzívna mikina s grafikou albumu 

1 x digitálna kópia albumu týždeň pred jeho vydaním

"ASLAN show" špeciálne pre Vás
Prispejte 500 € a viac

„ASLAN show“ špeciálne pre Vás

Zostáva 2/2

Ďakujem, že v tomto albume vidíte zmysel a že ste sa ho rozhodli podporiť! Nesmierne si vážim Vašu podporu, ktorá pokryje veľkú časť nákladov na produkciu albumu. Preto som si pre Vás pripravil odmenu – „ASLAN show,“ ktorá bude vytvorená špeciálne pre Vás. 

Zabezpečím techniku, profesionálneho zvukára a pripravím playlist skladieb ta, aby ste mali ničím nerušený zážitok z koncertu. Či sa rozhodnete túto odmenu využiť ako koncert pre Vaše spoločenstvo, mládež, birmovancov alebo ako koncert u Vás v obývačke, je len na Vás.

Odmena Zostáva 2/2

1 x „ASLAN show“ špeciálne pre Vás

1 x tričko s grafikou albumu 

1 x digitálna kópia albumu týždeň pred jeho vydaním