Alan Bartuš v N.Y / Pomôžte mi študovať v USA a reprezentovať Slovensko!

Získaných 0 € 431 €
40 000 €
97 dní
do ukončenia

Buďte s nami za každú dobrosť. Odovzdáme 100 % vášho daru.

Darovať Zdieľať

Všetky kampane overujeme

Všetky kampane overujeme

Zakladateľ
Alan Bartuš
Dátum pridania
7. 9. 2023

Podporte môj progres a tvorbu, prispejte mi na štúdium a reprezentáciu v USA

…, stante sa súčastou umeleckej misie,ktorej som zasvätil život ..

Volám sa Alan Bartuš. Narodil som sa v Lučenci v muzikantskej rodine. S hudbou som spätý od útleho detstva – stala sa neoddeliteľnou súčasťou môjho života. Celý svoj život som zasvätil hudbe a prostredníctvom hudby sa snažím šíriť kultúru, mier a lásku. Aby, som moje posolstvo mohol naplniť  je potrebné navštíviť Ameriku, kde som bol priajatý na jednu z najprestížnejších škôl celého sveta – Manhattan School of Music v New Yorku.

Časť finncií sa mi podarilo získať formou štipendií, vlastných úspor, pomoci rodiny. Stále to však nie je dostatočné, preto vás prosím o moju podporu, za ktorú vám po dohode rád venujem svoju tvorbu vo forme CD alebo koncertu. 

ĎAKUJEM!

Celý doterajší život som zasvätil hudbe a chcem v tom pokračovať

Oslovujeme Vás, aby ste sa stali súčasťou tejto misie formou finančnej podpory. Cieľom kampane je zvýšiť všeobecné povedomie Slovenska formou mojej umeleckej kultúrnej prezentácie a štúdia v Amerike. Od mojich štyroch rokov sa venujem výlučne hudbe. Odmalička som venoval množstvo času hodín cvičenia za klavírom, aj keď moji kamaráti chodili von a hrali sa. Ja som pracoval na sebe 
pod vedením mojich profesorov a môjho otca Štefana Bartuša.

Mám za sebou mnohé úspechy na poli klasickej a jazzovej hudby, kde som si odniesol prestížne ocenenia na medzinárodných súťažiach z rôznych krajín sveta. Spolupracoval som s mnoho legendárnymi hudobníkmi ktorý patria medzi svetové špičky ako s bubeníkom Gregorym Hutchinsonom a Peter Erskinom, saxofonistom Jerrym Bergonzima Timom Armacostom, na poli domácej sceny s hudobníkmi ako Lukáš Oravec, Milo Suchomel, Nikolaj Nikitin, Kornel Fekete Kovács, Dávid Hodek a mnoho ďalších.

Na čo konkrétne budú peniaze z tejto kampane použité?

Manhattan School of Music otvára hudobníkom cestu do sveta a je potrebné, aby som bol jej súčasťou. Môj otec je kontrabasista na voľnej nohe, mama pracuje v obchode s oblečením. Finančne ma moja rodina ma vie podporiť len čiastočne a preto Vás milí priatelia žiadam o Vašu pomoc.

Školné samo o sebe stojí ročně 55 tisíc dolárov a s tejto čiastky mi Univerzita poskytla čiastku formou štipendia – 36.000 dolárov.

Celkové predpokladané náklady na rok štúdia sú však 78.000 dolárov (vid foto). Reálne to však bude ešte viac. V tejto čiastke sú zahrnuté už náklady spojené s mojím štúdium ako ubytovanie, strava, školné, školské potreby atď. Na mne ostáva podiel financovania vo výške 42 tisíc dolárov.

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Ospravedlňujeme sa, ale zoznam darcov je dočasne nedostupný z dôvodu veľkého zaťaženia našej webovej stránky. Pracujeme na náprave. Ďakujeme vám za pochopenie.

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Založte si vlastnú darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.
Pridať Darcovskú výzvu Zistiť viac

U tohto príbehu zatiaľ žiadne Darcovské výzvy nie sú

Páči sa vám táto kampaň? Podporte ju Darcovskou výzvou.

Založte si vlastnú podkampaň a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.
Ako to funguje?

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Vytvoriť kampaň