1 000 Pull Up Challenge podporuje Sebiho, pridaj sa k nám

Získaných 0 € 175 €
10 000 €
50 dní
do ukončenia

Buďte s nami za každú dobrosť. Odovzdáme 100 % vášho daru.

Darovať
Dátum pridania
4. 8. 2022

Spojme pohyb a finančný príspevok na pomoc Sebimu

Street workout je fenomén posledných rokov. Toto leto znova prinášame výzvu, do ktorej sa môže zapojiť každý. Cieľom je poriadne si zamakať, nadviazať nové priateľstvá a stráviť spolu kvalitný čas. Prvý ročník 1000 Pull Up Challenge predčil naše očakávania a zúčastneným sa podarilo úspešne zdolať pôvodnú výzvu. Tento rok však chceme ísť oveľa ďalej, a preto navyšujeme nielen počet zhybov, ale aj celkovú ambíciu. Rovnako ako pri výzve ťaháme jeden druhého k lepším výsledkom, prostredníctvom zhybov chceme spoločne podporiť nášho najväčšieho bojovníka Sebiho. 

Odkazy 

1000 pull up challenge 2021

Počas 1000 Pull Up Challenge každý zúčastnený čelí výzve urobiť čo najviac zhybov v priebehu 6 hodín. Minulý rok sa 23 účastníkom podarilo dokopy spraviť 11 723 zhybov. Tento rok plánujeme pokoriť hranicu 20 000 zhybov. Finančná hodnota každého vykonaného zhybu sa bude odvíjať od celkovej výšky poskytnutých príspevkov, ktoré následne darujeme Sebimu.

Pomôžme spolu Sebimu bojovať s ťažkou diagnózou

Sebi je malý veľký bojovník z Lučenca. Je jedinečný svojou chuťou do života, odhodlaním bojovať a tiež diagnózou, ktorá je unikátna ako samotný Sebi. Hoci za päť rokov života absolvoval množstvo operácií, neustále inšpiruje svoje okolie oduševnením naplno využiť každú chvíľu. Je príkladom aj pre nás… 

Sebi trpí autonómnou dysfunkciou (daná choroba sa vyznačuje zástavami dýchania, spomaľovaním alebo zástavami srdca, problémami s trávením, vylučovaním či reguláciou telesnej teploty) s pridruženou tracheomaláciou a epilepsiou. Je pravdepodobne jediným žijúcim pacientom s touto diagnózou.

Odkazy

Sebiho Facebook

najmama

Na čo konkrétne budú peniaze z tejto kampane použité?

Život so Sebiho diagnózami vôbec nie je jednoduchý a predstavuje mimoriadne finančné bremeno. Po náročných operáciách v USA rodinu ťaží dlh – vyčíslený v desiatkach tisíc eur – voči Bostonskej nemocnici, v ktorej Sebimu zachránili život. K tomu sa, samozrejme, priratávajú výdavky spojené s každodennou starostlivosťou (kyslík, zdravotnícky materiál, lieky, terapie, špecialne pomôcky či výživa). Preto sme sa rozhodli, že 100% výťažok z tohtoročnej výzvy 1000 Pull Up Challenge poputuje na náklady spojené so Sebiho liečbou. 

Za každý príspevok vám vopred ďakujeme!

Chcete zakladateľovi kampane niečo odkázať?

Pre zobrazenie či pridanie odkazu musíte byť prihlásený na Facebooku a mať vo svojom prehliadači povolené cookies tretích strán.

Čo je to Donio?

Donio je miesto, kde každý má možnosť jednoducho získať financie na zmenu svojho príbehu alebo na ňu iným prispieť. Zakladateľom vždy odovzdávame 100% získanej sumy.

Ako je možné, že odovzdávate 100% získanej sumy?

Naším cieľom je pomáhať naplno všetkým, ktorí to potrebujú. Vytvorenie kampane na Donio je preto bezplatné. Náš chod hradíme z dobrovoľných darov od podporovateľov, nie z provízií od zakladateľov kampaní. Ďakujeme za ne, sú pre nás nielen veľká finančná pomoc, ale i gesto, že to, čo robíme, vám dáva zmysel.

Naozaj si u vás môžem vytvoriť kampaň na čokoľvek?

Donio ako jediná slovenská platforma pomáha získať financie na čokoľvek. Či už potrebujete financovať liečbu choroby, podporiť blízky útulok, rozbehnúť komunitnú záhradu alebo komerčný predpredaj produktu, kampaň môžete vytvoriť ako fyzická i právnická osoba.

Akú záruku mám, že prostriedky nebudú zneužité?

Pred spustením overujeme identitu každého zakladateľa kampane. Takmer s každým sme v intenzívnom kontakte a pri špeciálnych kategóriách kampane (preplatenie liečby, rekonštrukcie a pod.) si na posúdenie dôveryhodnosti kampane žiadame predloženie potrebných faktúr a dokumentov. Po skončení kampane od zakladateľov kampaní vyžadujeme aktualitu pre podporovateľov, ako boli získané prostriedky využité.

Nemôžem prispieť anonymne? Prečo na prispenie potrebujete moje údaje?

Vždy potrebujeme aspoň váš e-mail, aby sme naň poslali potvrdenie o platbe. Tiež naň budete dostávať informácie o tom, ako sa darí podporenej kampani. Ak ste si vybrali za svoj príspevok aj fyzickú odmenu, potrebujeme aj vaše ostatné kontaktné údaje pre jej odoslanie zakladateľom kampane.

Neprišiel mi od vás žiaden e-mail. Čo mám robiť?

Vo svojom e-mailovom klientovi sa pozrite do kategórie Ostatné. Alebo skontrolujte priečinok Spam. Ak nie je ani tam, ozvite sa nám na ahoj@donio.sk a spolu to vyriešime.

Od prispenia ubehlo už 24 hodín a moju platbu stále nevidím. Je to normálne?

Ak ste zvolili platbu kartou, mala by sa v prehľade kampane zobraziť hneď po prispení. Ak ste zvolili platbu prevodom, váš príspevok sa pripíše až v momente, keď peniaze prídu na účet. V prípade, že ste odoslali inú čiastku alebo ste nezadali variabilný symbol, musíme váš príspevok manuálne spárovať. To môže trvať aj týždeň.

Nepodarilo sa mi urobiť platbu kartou zo zahraničia, čo s tým?

Ak máte ťažkosti uskutočniť platbu zo zahraničia, môže byť chyba na strane platobnej brány, ktorá špeciálne zahraničné platobné karty neprijíma. Ak zvolíte platbu prevodom, môžete použiť službu Wise, ktorá má výhodnejšie poplatky.

Kampaň nezískala cieľovú sumu. Čo sa bude diať s mojimi peniazmi?

V momente, keď sa ukončenej kampani nepodarila dosiahniť želaná cieľová čiastka, nedosiahla ani prvý kampaňový míľnik (ak pracovala s míľnikmi) alebo nevyzbierala ani 200 eur (ak nebola stanovená cieľová čiastka), váš príspevok do 14 dní vrátime späť na váš účet alebo na platobnú kartu.

Štedrý darca
10 €  •  6. 8. 2022 13:38
Darca, ktorý je za každú dobrost
15 €  •  5. 8. 2022 11:40
Dobročiný Darca
10 €  •  5. 8. 2022 5:20
Dobročiný Darca
10 €  •  4. 8. 2022 23:42
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  4. 8. 2022 21:55
Štedrý darca
10 €  •  4. 8. 2022 20:44
Veľkorysý darca
25 €  •  4. 8. 2022 20:13
Štedrý darca
25 €  •  4. 8. 2022 18:52
Štedrý darca
50 €  •  4. 8. 2022 18:47
Dobročiný Darca
10 €  •  4. 8. 2022 17:17

Premýšľate ako pomôcť ešte viac?

Pridajte k tejto kampani Darcovskú výzvu a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii. Odovzdávame vždy 100 % získanej sumy.

Ako funguje Darcovská výzva

  1. Pridajte Darcovskú výzvu – vymyslite vlastný názov a napíšte krátky úvod, prečo vás zaujal príbeh, ktorý ste sa v Darcovskej výzve rozhodli podporiť.
  2. Zdieľajte ju s priateľmi, kolegami či vo svojej komunite, aby sa do pomoci mohlo zapojiť čo najviac prispievateľov.
  3. Získané financie priradíme ku kampani, ktorú ste sa rozhodli podporiť v 100 % výške.
Pridať Darcovskú výzvu Zistiť viac

U tohto príbehu zatiaľ žiadne Darcovské výzvy nie sú

Buďte prvý, kto pridá Darcovskú výzvu


+ Pridať Darcovskú výzvu

Páči sa vám táto kampaň? Podporte ju darcovskou výzvou.

Založte si vlastnú podkampaň a podporte tento príbeh spolu s priateľmi v rámci narodeninovej oslavy, vo firme alebo na športovej akcii.
Ako to funguje?

Odkazy

Štedrý darca
10 €  •  6. 8. 2022 13:38
Darca, ktorý je za každú dobrost
15 €  •  5. 8. 2022 11:40
Dobročiný Darca
10 €  •  5. 8. 2022 5:20
Dobročiný Darca
10 €  •  4. 8. 2022 23:42
Darca, ktorý je za každú dobrost
10 €  •  4. 8. 2022 21:55
Štedrý darca
10 €  •  4. 8. 2022 20:44
Veľkorysý darca
25 €  •  4. 8. 2022 20:13
Štedrý darca
25 €  •  4. 8. 2022 18:52

Kto ďalší daroval?

Chcete vytvoriť kampaň? Sme za každú dobrosť.

Napíšte nám